Skąd wziął się pomysł na stworzenie społeczności kobiet, NOWA SILNA JA by Kamila Kubiak?

W moim życiu już chyba tak jest, że wszystko zaczyna się od ChouChou. Co roku wypuszczam specjalny, limitowany model do realizowania Noworocznych postanowień. W 2018 roku było to ChouChou NOWA SILNA JA. Tworzenie ChouChou to długi proces twórczy, który kończy się w momencie, gdy uznam, że stworzyłam małe cudeńko, które oplatając nadgarstek, swoim czarem będzie wspierać swoją właścicielkę w dążeniu do wymarzonego celu. Wtedy jest ono wysyłane na sesję zdjęciową, a następnie umieszczane na naszej stronie.
Dziś nie wiem, co spowodowało, że zanim wysłaliśmy ChouChou NOWA SILNA JA do fotografa, poprosiłam o włożenie roboczych zdjęć do sklepu internetowego. I co się stało? Model natychmiast wysprzedał się co do jednej sztuki. Zanim jeszcze dotarł na sesję, już go nie było. Zastanowiło mnie, dlaczego właśnie to ChouChou tak szybko zniknęło. Postanowiłam dowiedzieć się u źródeł, czyli u dziewczyn, które je kupiły. I co usłyszałam: – Tak, kupiłam je natychmiast, gdyż bardzo potrzebuję motywatora, który wesprze mnie do wewnętrznych zmian. Tak brzmiała odpowiedz 87%, zapytanych dziewczyn.
Zmiany wewnętrzne to najtrudniejsza rzecz, nad jaką można pracować.
A to dlatego, że one stają się widoczne po jakimś czasie. Ćwiczysz brzuch, po dwóch, trzech tygodniach zaczynasz mieć pierwsze efekty. A w przypadku, tak zwanej głowy pracujesz i zanim zauważysz, że się zmieniłaś, zanim zobaczysz, że otoczenie zaczyna Cię odbierać tak, jak ty tego chcesz, mija dość długi czas. I właśnie najtrudniejsze to wytrwać w pracy nad sobą w tym okresie, kiedy pracuje się na ten pierwszy efekt. Czas ten nazywam „okresem siewcy“, czyli takim, w którym wykonujesz najtrudniejszą pracę, a której efekty pojawią się po jakimś czasie. Misją ChouChou NOWA SILNA JA jest właśnie dawanie olbrzymiego wsparcia w tym okresie swoim właścicielkom.
Ta wielka potrzeba na ChouChou NOWA SILNA JA spowodowała, że postanowiłam zrobić coś więcej. I jak zawsze w życiu pojawiła się okazja. Zapisałam się do grupy Era nowych kobiet i zaczęłam obserwować tę społeczność. Było tam wiele kobiet, szukających pomocy w znalezieniu sposobu na to, żeby stać się silną. Czytając prawie każdy opublikowany tam post, myślałam „do diabła, ja wiem jak jej pomóc“. I pewnego dnia napisałam post od siebie. Poniżej jego fragment

DZIŚ CZUJĘ, ŻE CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEJ GRUPIE

Chce Wam podziękować, bo uświadomiłyście mi, jak bardzo Polki mnie potrzebują. Czytam Wasze posty, w których się przedstawiacie i 85% zaczyna się tak –jestem mamą x i y jestem, po przejściach życie mnie przetargało, a ja sobie myślę… jesteś zajebistą kobietą, tylko jeszcze tego nie wiesz. Jesteś lekarzem, który codziennie ratuje komuś życie, jesteś nauczycielem, który codziennie uczy dzieci, jesteś panią, która codziennie z uśmiechem podaje ciepłą bułkę i sprawiasz, że czyjś dzień jest od rana miły…


Dostał on prawie 400 polubień, a dla mnie stał się niczym innym, jak kluczem do otworzenia grupy NOWA SILNA JA by Kamila Kubiak. To właśnie dzięki Waszym polubieniom stwierdziłam – kobiety potrzebują pomocy. I tak powstał pomysł na moją grupę, a właściwie naszą grupę – naszą społeczność NOWA SILNA JA.

Czym zajmuje się społeczność NOWA, SILNA JA?

Wracając do mojego postu, w którym napisałam, iż kobiety często zaniżają swoją wartość do „bycia mamą i żoną“. Zapominają lub nie zauważają, kim są i jak wiele osiągnęły na innych obszarach, a niżeli rodzina. Dlatego właśnie postanowiłam stworzyć społeczność, w której pomogę „zbudować siebie“ jako najważniejszą osobę na świecie. Bo tylko znając swoją wartość, można wychować dzieci, które będą świadome siebie, swojej wartości i które nigdy, nikomu, nie dadzą się zniszczyć. Tylko znając swoją wartość, kobieta jest w stanie współtworzyć taki związek, w którym partner będzie ją szanował i traktował jako swoją bratnią duszę, z którą chce przeżyć całe życie.

Właśnie dlatego stworzyłam grupę NOWA SILNA JA by Kamila Kubiak, w której codziennie pracujemy nad SILNA JA.

Bardzo mocny nacisk kładę na pozytywny sposób myślenia i mówienia o sobie. Pozbycie się ogromnie wyniszczającego mózg symptomu, który nazywam DRAMA QUEEN (dowiedź się więcej „Jak sądzisz, czy cierpienie wzmacnia?“) . Często kobiety myślą, że opowiadanie o trudnych sytuacjach, których doświadczyły, je wzbogaca i pokazuje ich siłę. Niestety nie wiedzą o tym, że wszelkie, negatywne myśli i wspomnienia działają wyniszczająco
na neurony. Powtarzanie systematycznie złych doświadczenia, jakie osoba doznała, powoduje trwałe, destruktywne zmiany mózgu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam raz jeszcze do tekstu „Jak sądzisz, czy cierpienie wzmacnia?“.

Dlatego cały program dla społeczności NOWA SILNA JA buduję przy pomocy psychologi pozytywnej, która dodaje skrzydeł. Bycie w grupie każdy powinien zacząć od pozytywnego przedstawienia się, które jest specjalnie opisany w regulaminie i jest pierwszym ćwiczeniem pomagającym przejściu na piękną stronę życia.

Od czego zaczęłyśmy pracę nad sobą w grupie NOWA SILNA JA by Kamila Kubiak?

Dlaczego wiedzenie czego się chce, jest tak ważne?
Jeżeli nie będziesz wiedzieć, czego Ty konkretnie chcesz,
to w jaki sposób stworzysz harmonijną, kochającą się rodzinę? W jaki
sposób będziesz odnosić sukcesy w pracy? Jak znajdziesz zadowolenie z
Twojego życia… niestety, jeżeli nie odkryjesz, czego chce Twoje serce to nic z tego nie będzie. Potęgą kobiety jest wiedzieć, czego chce.
I choć w obecnych czasach jest to ekstremalnie trudne, gdy zewsząd
słyszmy: najważniejsza jest rodzina, najważniejsze są dzieci,
najważniejsza jest praca. A tak naprawdę najważniejsza jesteś Ty. Dlatego też w grupie NOWA SILNA JA pomagamy Ci i wspieramy w znalezieniu i sprecyzowaniu Twojego wewnętrznego celu. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, to stworzyłam dla Ciebie specjalny, onlinowy program SPRECYZUJ TWÓJ CEL.

Jest on zbudowany tak, aby twoja podświadomość miała prawo się wypowiedzieć, a nie była zagłuszana przez blokującą ją świadomą świadomość. :) Podaję Ci link do artykułu „Czy wiesz jak użyć podświadomości, aby sprecyzować Twój prawdziwy cel?“ bądź też zapraszam do obejrzenia filmiku na temat tego programu. Jak łatwo możesz przeczytać wypowiedzi uczestniczek tego programu, wprowadził on wiele ważnych zmian w ich podejściu do życia. Ty oczywiście możesz go zrobić sama, gdyż tak jest przygotowany mój program, aby każda kobieta, poświęcając sobie tylko godzinę, odnalazła to, czego pragnie jej serce i wreszcie wkroczyła na drogę pełną uśmiechu i zadowolenia z siebie.

Super, wzmacniające warsztaty w ramach grupy NOWA SILNA JA by Kamila Kubiak

Jeżeli potrzebujesz wzmocnienie, odnalezienia siebie, to serdecznie zapraszam Cię na nasze WYJĄTKOWE warsztaty. 

Mówią o mnie: