Wciąż wybiegasz w przyszłość lub wracasz do przeszłości. W Twoją codzienność wdziera się chaos, stres, smutek, żal, zagubienie… 

Często towarzyszy Ci poczucie presji oraz pośpiechu. Twój umysł jest w stanie rozproszenia, przez co gubisz priorytety i blokujesz się w codziennym działaniu. Znasz ten stan?

A teraz wyobraź sobie, że każda minuta Twojego życia wypełniona jest wewnętrznym spokojem. Nie poddajesz się nieustannej gonitwie myśli czy czarnym scenariuszom, tylko w obliczu wyzwań, które przynosi Ci codzienność, potrafisz stanąć „out of the box“ problemu, przyjrzeć się mu i go rozwiązać. Jesteś w kontakcie ze swoimi emocjami, co bezpośrednio przekłada się na klarowne relacje międzyludzkie, skupienie się na obranym celu, sukces zawodowy. Z wiarą w siebie podchodzisz do wyzwań, jakie przynosi Ci nadchodzący dzień.

Jak osiągnąć ten stan? 

Wystarczy, że zaczniesz świadomie doświadczać chwilę obecną i nauczysz się osadzać w TU i TERAZ. Drogą do tego jest odblokowanie 5 ZMYSŁÓW i świadome z nich korzystanie.

Uważne doświadczanie teraźniejszości poprzez 5 ZMYSŁÓW powoduje uaktywnienie pozytywnych emocji. To z kolei ma bezpośredni wpływ na produkcję w naszym umyśle hormonów zwanych kwartetem szczęścia (oksytocyny, dopaminy, serotoniny i endorfin), które są pokarmem dla pozytywnego myślenia i utrzymują psychikę i ciało w dobrostanie.

Wszystko, co jest Ci do tego potrzebne, masz już w sobie. Jedynie co, to trzeba zrobić, to sprawić, abyś była tego świadoma i umiała to wykorzystać. I właśnie tym się zajmiemy na tych warsztatach.

Pokażę Ci, jak łatwo osadzać się w chwili obecnej, niezależnie od tego, z jaką sytuacją się mierzysz w danym momencie. Zobaczysz, jak bardzo zmysły są połączone z emocjami, nad którymi możesz łatwo zapanować, poprzez regularną medytację. Nauczę Cię, w jaki sposób kontrolować i wykorzystywać stres do wewnętrznej stymulacji i motywacji do działania, a nie niszczenia.

Przepracujemy 5 ZMYSŁÓW, tak abyś mogła w pełni z nich korzystać.

zawijas

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA WARSZTATACH „DETOX 5 ZMYSŁÓW”?

 • jak się wyciszać
 • jak dezaktywować rozpraszające myśli 
 • obserwacji i przewidywania zdarzeń 
 • umiejętności wyciągania wniosków 
 • budowania zdrowych relacji – zarówno zawodowych, jak i prywatnych 
 • osadzenia siebie w bieżącym działaniu 
 • umiejętności czerpania radości z bieżącej chwili
 • umiejętności odcięcia się od przeszłości i osadzania w teraźniejszości
 • panowania i wykorzystywania emocji

CO SIĘ ZMIENI DZIĘKI UDZIAŁOWI W WARSZTATACH „DETOX 5 ZMYSŁÓW”?

 • będziesz spokojniejsza
 • będziesz świadoma swoich emocji
 • nauczysz się panować nad swoimi myślami
 • będziesz bardziej skoncentrowana i odzyskasz jasność umysłu
 • przestaniesz czuć ciągłą presję i pośpiech
 • zaczniesz budować harmonijne relacje
 • poprawisz swój nastrój i jakość życia

WISIENKĄ NA TORCIE warsztatów będzie moja AUTORSKA MEDYTACJA.

Nauczę Cię metody, z której sama korzystam od lat i którą chcę teraz puścić w świat. Dzięki niej dowiesz się, jak za pomocą 5 ZMYSŁÓW odzyskiwać kontakt z emocjami, osiągać jasność umysłu i spokój wewnętrzny. Ta metoda pomaga mi wyrównywać stany emocjonalne, dzięki czemu jestem bardziej skupiona na obranym celu, mam klarowne relacje międzyludzkie, a to przekłada się na moje relacje zawodowe.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

 • startujemy 22.11, a kończymy 6.12
 • wszystkie materiały będą publikowane w zamkniętej grupie na FB
 • w ich skład wejdzie 7 merytorycznych WEBINARÓW, każdy po 1,30 h
 • WEBINARY będą odbywać się o 20:00 w poniedziałek, środę i piątek
 • ćwiczenia możesz publikować w grupie albo przesyłać mi na e-mail 
 • podczas WEBINARÓW będę anonimowo omawiać ćwiczenia, więc tylko Ty będziesz wiedzieć, jeśli będę mówić o Tobie
 • listę potrzebnych materiałów otrzymasz po zapisaniu się na warsztaty, gdyż są to materiały bardzo personalne np. Twoje ulubione perfumy 

WYBIERZ TWÓJ PAKIET

PROMOCJA 397zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

🙁

PROMOCJA 739zł

tylko do 21.11 cena 

REGULARNA 969 zł

PROMOCJA 1009zł

tylko do 21.11 cena 

REGULARNA 1079 zł

PLAN WARSZTATÓW*

WEBINAR 1. Poniedziałek. OCZYSZCZANIE ZMYSŁU WZROKU  

Świadomość zmysłu wzroku da Ci umiejętność racjonalnej obserwacji świata – dowiesz się, jak łatwo jest „czytać“ ludzi, dzięki czemu będziesz mogła otaczać się tylko pozytywnymi osobami, panować nad zmieniającymi się ruchami biznesowymi czy zauważać zmiany zachowania ludzi. PO WEBINARZE DOSTANIESZ ĆWICZENIA.


WEBINAR 2. Środa. OCZYSZCZANIE ZMYSŁU SŁUCHU 

Świadomość zmysłu słuchu da Ci umiejętność świadomego słuchania, dzięki czemu poznasz cud komunikacji międzyludzkiej, budujący zarówno relacje biznesowe, jak i prywatne. PO WEBINARZE DOSTANIESZ ĆWICZENIA.


WEBINAR 3. Piątek. OCZYSZCZANIE ZMYSŁU DOTYKU 

Zmysł dotyku jest niezmiernie ważny, zarówno gdy pracujesz nad zbudowaniem relacji z partnerem (świadome doznawanie drugiej osoby), jak i w przypadku pozytywnego leadershipu. Pozytywne zarządzanie ludźmi jest w dzisiejszych czasach jedynym skutecznym sposobem pracy. Praca nad zmysłem dotyku da Ci też umiejętność otwarcia się na świat, nauczy Cię budowania pozytywnych emocji (są one ściśle połączone z dotykiem). PO WEBINARZE DOSTANIESZ ĆWICZENIA


WEBINAR 4. Poniedziałek. OCZYSZCZANIE ZMYSŁU WĘCHU

Świadomość zmysłu węchu pokaże Ci, jak budować poczucie bezpieczeństwa, przywoływać siebie do TU i TERAZ oraz ćwiczyć maksymalną koncentrację i samokontrolę myśli. PO WEBINARZE DOSTANIESZ ĆWICZENIA.


WEBINAR 5. Środa. OCZYSZCZANIE ZMYSŁU SMAKU

Poznasz dwa sekretne sposoby Francuzek – na umiejętność czerpania radości chwilą oraz na utrzymanie idealnej figury ;). PO WEBINARZE DOSTANIESZ ĆWICZENIA.


WEBINAR 6. Piątek. WISIENKA NA TORCIE – MEDYTACJA

Poznasz mój autorski sposób medytowania, który praktykuję od kilku lat. PO WEBINARZE DOSTANIESZ ĆWICZENIA.


WEBINAR 7. Podsumowanie 

Zapraszam Cię na warsztaty, które pozwolą Ci się WYCISZYĆ i powrócić do zagubionych korzeni, będących naszym łącznikiem z rzeczywistym życiem.


*Zastrzegam sobie możliwość zmienienia planu kolejności opracowywania zamysłów