WDZIĘCZNOŚĆ by Kamila Kubiak dla początkujących – jest to mój autorski, super intensywnym, onlinowy program WDZIĘCZNOŚCI dla osób, które chcą się jej nauczyć.

 

Ma on za zadanie pomóc Ci ponowne nauczenie się czucia, dostrzeżenie i docenienie tego co masz i czerpanie z tego pozytywnej energii do działania. W dzisiejszych czasach ludzie skupiają się na tym czego nie mają, co jest to bardzo destruktywne. Świat konsumpcjonizmu zmusza nas do biegnięcia wciąż za czymś, co jest w przyszłości i co ma spowodować, że będzie nam lepiej, że osiągniemy szeroko pojęte i często niesprecyzowane SZCZĘŚCIE. A jest to tylko złuda. DZIĘKI mojemu programowi WDZIĘCZNOŚCI znajdziesz to, z czego możesz się cieszyć i być SZCZĘŚLIWĄ już teraz, a nie kiedyś i gdzieś, w nieokreślonej przyszłości.

 

CO CI DA UCZESTNICZENIE W PROGRAMIE WDZIĘCZNOŚĆ by Kamila Kubiak dla początkujących

• zaczniesz ponownie czuć

• docenisz siebie

• zobaczysz jak wiele masz

• zaczniesz powiększać część mózgu  produkującą endorfiny, dzięki czemu będziesz częściej szczęśliwa

• nauczysz się, co robić aby częściej być w dobrym nastroju

• przestaniesz się martwić na zapas

• poczujesz swoją wartość

• będziesz mieć coraz więcej przyjaznych osób wokół siebie

• wytworzysz w sobie naturalny antydepresant

• osiągniesz stały stan radości

• nauczysz się żyć tu i teraz

• wytworzysz w sobie wewnętrzną harmonię

• i wiele innych, które będziesz powoli w sobie odkrywać wraz z       systematycznością praktykowania.

 

JAK DZIAŁA PROGRAM?

 

Kupując program dostajesz specjalny kod dostępu do stworzonej przeze mnie platformy online na której umieszczone jest 5 modułów dzięki którym, krok po kroku, będziesz się uczyć jak ćwiczyć wdzięczność aby czerpać z niej jak najwięcej. Wszystko przygotowane jest online tak, abyś mogła robić ćwiczenia kiedy tylko zechcesz. Sama zadecydujesz czy jesteś gotowa do przejścia do kolejnego modułu, czyli zacząć robić kolejny etap ćwiczeń. Aby ułatwić Ci praktykowanie WDZIĘCZNOŚCI dostaniesz dostęp do zamkniętej bardzo wspierającej grupy na Facebooku gdzie codziennie o godzinie 22.00 piszemy podziękowania. Jak wiadomo, w grupie pracuje się łatwiej, a na dodatek będziesz otrzymywać codzienne powiadomienie, że zaczynamy nasze podziękowania.

 

Z CZEGO SKŁADA SIĘ CO PROGRAM WDZIĘCZNOŚĆ by Kamila Kubiak dla początkujących?

 

Super intensywny program WDZIĘCZNOŚCI by Kamila Kubiak dla początkujących zbudowany jest z 4 modułów. Tak, abyś nie wiedząc nic, o WDZIĘCZNOŚCI mogła ją odnaleźć i zacząć odczuwać już po przepracowaniu pierwszego dnia. Moduły przeprowadzą Cię krok po kroku, tak abyś poznawała Metodę Wdzięczności i sama decydowała, czy czujesz się gotowa przejść na kolejny poziom – kolejny moduł. Program rozpoczyna się 20 minutowym, wprowadzającym video „Wszystko co powinnaś wiedzieć o wdzięczności“  Film dogłębnie przedstawi Ci zagadnienie Wdzięczności,  czyli na czym ono polega. Przybliżę Ci moją metodę WDZIĘCZNOŚCI tak, że zobaczysz jak bardzo jest ona prosta do praktykowania i jak wiele Ci da, przy minimalnym wysiłku z Twojej strony. Pokaże Ci dlaczego warto praktykować WDZIĘCZNOŚĆ i jakie korzyści, na którym etapie życia, będziesz z niej czerpać. A co najważniejsze zobaczysz w jak sposób będzie się w Tobie rodzić WEWNĘTRZNA RADOŚĆ. Co do modułów, to w skład każdego modułu wchodzi: 

        15 minutowe, przepełnione treścią video wprowadzającego do tego jak wykonać kolejne ćwiczenie, abyś otrzymała zamierzone efekty.
        Dziennego brulionu ćwiczeń, który zaprojektowałam w ten sposób, abyś w bardzo prosty sposób, rozpisywała codzienną WDZIĘCZNOŚĆ, dzięki czemu zaczniesz odczuwać konkretne efekty wewnętrznej radości już po 21 dniach praktykowania.
        Rozdział z „Wielkiej Małej Księgi Wdzięczności“ w postaci e-booka. Książkę tę napisałam w oparciu o amerykańską metodę GRATITUDE. Informacje, do niej zebrałam uczestnicząc w wielogodzinnych webinariach przeprowadzonych przez amerykańskich specjalistów z Harvard University i California University, ich publikacje, a także rozmowy z osobami praktykującymi tą metodę w USA. Dzięki mojej wielonarodowości, mieszkałam w USA i pracowałam dla Amerykanów, wiem jak inni są oni od nas Polaków. Dlatego moja metoda WDZIĘCZNOŚCI by Kamila Kubiak jest dostosowana do polskich warunków, naszej mentalności, kultury oraz możliwości.

        Zamkniętej Grupy na Facebooku, aby ułatwić Ci i dodać motywacji do codziennego   praktykowania WDZIĘCZNOŚCI dołączysz do grupy na facebooku, w której codziennie o 22.00 w bardzo wspierający, kobiecym towarzystwie odbywa się DZIĘKOWANIE czyli nasze wspólne praktykowanie, za to, co dał Ci mijający dzień.

 

SPIS TREŚCI

Moduł pierwszy „Jak zacząć zauważać“
15 minutowe video pt. „Jak zacząć zauważać“ – zwracające Twoją uwagę na to, jak bardzo prosto dostrzec i świadomie doświadczyć wszystkiego dobrego, które wydarza Ci się każdego dnia.
Pierwszego rozdziału „Wielkiej Małej Księgi WDZIĘCZNOŚCI“, który to poda Ci konkretne przykłady w jaki sposób masz odczytywać i doświadczać tego co się dzieje wokół Ciebie, tak abyś zaczęła zauważać pozytywne aspekty każdego dnia.
Brulionu z ćwiczeniami przygotowanego w taki sposób, abyś łatwo zauważyła kiedy, gdzie i jak doświadczasz wdzięczności.

Moduł drugi „Jak dziękować, aby dostrzegać i czerpać benefity“
15 minutowe video pt. „Jak dziękować, aby dostrzegać i czerpać benefity“ – wyjaśniające Ci w jaki sposób i dlaczego masz rozpisywać Twoje codzienne podziękowania w konkretnym, stworzonym przeze mnie schemacie.
Drugiego rozdziału „Wielkiej Małej Księgi WDZIĘCZNOŚCI“ dzięki, któremu poznasz najistotniejsze zagadnienia i benefity jakie będziesz z niej czerpać.
Brulionu z ćwiczeniami, w którym dostaniesz konkretne sentencje, które tylko uzupełnisz tak, abyś wiedziała w jaki sposób rozpisywać codzienne podziękowania.

Moduł trzeci „Ważni ludzie w Twoim życiu“
15 minutowe video pt. „Ważni ludzie w Twoim życiu“ – pokazuje w jaki sposób spotykać ludzi, aby brać od nich dobre doświadczenia.
Trzeci Rozdział „Wielkiej Malej Księgi WDZIĘCZNOŚCI“ przybliży Ci sposób w jaki warto podchodzić do spotkanych osób, aby każda napotkana osoba dała Ci coś dobrego.
Brulionu z ćwiczeniami, w którym dostaniesz konkretne sentencje, które uzupełniając będziesz zauważać dobre strony napotkanych osób.

Moduł czwarty „Jak zrobić, aby zauważyć i czerpać więcej dobrego“
15 minutowe video pt. „Jak zrobić, aby zauważyć i czerpać więcej dobrego“ – uświadamia w jaki sposób dostrzec w życiu więcej dobrego, bo często skupieni na rutynie dnia, nie zauważamy tego co się koło nas dzieje.
Czwartego Rozdziału „Wielkiej Malej Księgi WDZIĘCZNOŚCI“, który pomoże Ci zobaczyć więcej
Brulionu z ćwiczeniami, w którym posiłkując się grupą na facebooku,  będziesz uzupełniać sentencje podziękowań.

Dodatkowo program zawiera bardzo cenne coachingowe BONUSY,  jak przy pomocy metody WDZIĘCZNOŚCI

• szybko przypomnieć sobie swoją wartość

• odnaleźć wewnętrzny spokój

• radzić sobie ze stresem