JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?

Specjalizuję się w konsultingu biznesowym i mentoringu, opartym głównie na kreatywnych brainstormingach. Nie bez powodu mówi się, że lider bywa samotny. Są takie obszary, których nie może konsultować z zespołem, ani swoimi przełożonymi. Właśnie dlatego stworzyłam autorski program pracy z kadrami zarządzającymi, dający im możliwość zderzenia się ze schematami działań, które naturalnie podejmują, a z których nie są już zadowoleni. Razem tworzymy innowacyjne rozwiązania, wdrażamy, analizujemy i doskonalimy je, dążąc do ich maksymalnej skuteczności.


Moja praca obejmuje również współpracę z zespołami poprzez warsztaty, które są zaprojektowane w taki sposób, aby poprzez myślenie „out of the box” generować nowe rozwiązania. Dodatkowo, skupiam się na integrowaniu działu w sposób, który nie tylko zwiększa efektywność pracy, ale również buduje zadowolenie pracowników z ich miejsca pracy, co przekłada się na redukcję rotacji i stabilizację zespołu.

Mając wieloletnie doświadczenie w światowych korporacjach w Paryżu i Nowym Jorku, miałam okazję pracować ze specjalistami z psychologii pozytywnej w biznesie i widzieć, jakie korzyści to przynosi organizacji. Moje programy, zarówno indywidualne, jak i zespołowe, opierają się na opracowaniach i narzędziach z tej dziedziny psychologii, pomagając budować świadomość, skuteczność i wartości liderów oraz zespołów.

Dzięki narzędziom z tego obszaru pracuję nad budowaniem świadomości, skuteczności, a przede wszystkim wartości lidera lub zespołu, skupiając się na tworzeniu ich kapitału psychologicznego co znowu chroni przed apatią profesjonalną.

Rozpoczynając pracę, często koncentruję się na obszarze wartości i świadomości jednostki i grupy, dlatego podjęłam studia podyplomowe na SWPS w dziedzinie „Psychologii Pozytywnej w Organizacji”. Dodatkowo, ukończyłam kurs prowadzony przez samego prof. M Selingmana z „Psychologii Pozytywnej”.

Moją mocną stroną jest umiejętność zadawania podchwytliwych pytań, które prowadzą do układania ścieżki ewolucji naturalnej dla osoby lub osób, z którymi pracuję. Poprzez odpowiednio dobrane wyzwania, dążę do osiągnięcia efektu flow i wywołania transformacji świadomości, co z kolei przekłada się na zwiększenie skuteczności i dobrostanu. Wierzę w potencjał każdego lidera i zespołu do osiągnięcia sukcesu poprzez pozytywne podejście do rozwoju i zmiany.

SESJE ODBYWAJĄ SIĘ W TRZECH ETAPACH. 

Czas trwania każdego etapu zależy tylko od Ciebie.

  • DETOX – etap pierwszy – polegający na zniwelowaniu destrukcyjnych projekcji, zrozumienie uwalnianych przez Twój umysł emocji, re-definowania i ustalenie Twojego JA.
  • METAMORFOZA MYŚLI – etap drugi – wchodzimy w etap realizacji Twojego celu. Pracując nad umiejętnością konstruktywnego myślenia i działania zaczynamy jego realizację. 
  • STABILIZACJA WDROŻONEGO POZYTYWNEGO MYŚLENIA – etap trzeci – proces ten odbywa się głównie poprzez pracę nad tworzenie nowych połączeń między neuronalnych. Ty jesteś już w stanie sprawnego działania i umiejętnego oceniania realnej, teraźniejszej sytuacji.

Podczas sesji pracujemy moimi autorskimi metodami zbudowanymi na bazie psychologii pozytywnej (obecnie studiuje u prof. Martina Selingamana z Uniwersytetu w Pensylwanii), szczególnie często sięgam do zagadnień z dziedziny MINDFULNESS (tutaj opieram się na materiałach prof. Kabata Zina uznanego za ojca MINDFULNESS, u którego zrobiłam szkolenie z medytacji) i AKTYWNEGO CZUCIA WDZIĘCZNOŚCI (powstałego na bazie materiałów i opracowań udostępnianych przez prof. Robert Emmons z Uniwersytetu Kalifornijskiego).  

Każde spotkanie to dopracowywanie konstruktywnego działania. Dostajesz ode mnie konkretne wskazówki i ćwiczenia. Kompilujemy Twój prosty system dzięki, któremu coraz bardziej personalizujesz zarówno plan osiągania obranego celu, jak i sam cel. Step by step, w Twoim tempie, uczysz się konstruktywnego i kreatywnego szukania rozwiązań na pojawiające się wyzwania. Gdy jesteś gotowy, przechodzimy do etapu, wdrażania mojej autorskiej metody dzięki, której nabierasz pewności siebie. Moi klienci, tę część, zabawnie nazwali „yes Sir, no Sir“.  Zadaniem tego etapu naszej współpracy jest uwolnienie Cię od blokad, w konsekwencji czego wchodzisz w proces kształtowania świadomości siebie. Tutaj też powstaje budowanie i definiowanie poczucia własnej wartości i wiary w siebie. W konsekwencji czego stajesz się asertywny. Te cechy zdobywa się tylko dzięki realizowaniu wyznaczonych misji, umiejętnemu docenieniu i zaakceptowaniu odniesionego sukcesu –  sprawianiu, że nie możliwe staje się możliwe.

SYSTEMATYCZNOŚĆ SESJI

Szczególnie w pierwszym etapie ważna jest systematyczność. Zależy ona od wybranego przez Ciebie pakietu. Sesje powinny odbywać się minimum raz w tygodniu, a to dlatego, że proces wypierania „niewygodnego“, szczególnie na początku jest bardzo silny.

A za tym, Let’s do it, right now… not tomorrow but now Napisz do mnie, abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie termin i zabieramy się do pracy.

CENNIK SESJI


OBSZARU KONSULTACJI BIZNESOWYCH

Wycena indywidualna związana z projektem, którego ma dotyczyć.
Stawka od 580 zł za godz.

Proszę o kontakt kamila.kubiak@gmail.com
i podanie mi numeru telefonu.