JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?

ZACZYNAMY OD  KONSULTACJI polegającej na zdiagnozowaniu problemu, w czasie której pytam Cię o Twój cel, jego zasadność, historię Twoich sukcesów, historię porażek – przy okazji sprawdzam umiejętności pozytywnego myślenia, rozpoznaje poziom świadomości i pewności siebie, pytam o wszystko, z czym potencjalnie może zmagać się Twój umysł.

Po szczegółowym wywiadzie przechodzimy do wspólnego, harmonijnego z Tobą i Twoim rytmem funkcjonowania, stworzenia planu działania na pierwszy tydzień. 

Jeżeli zgodne jest z Tobą pisanie RAPORTU z działań, jakie udało Ci się wykonać w tygodniu pomiędzy konsultacją a pierwszą sesją, to wzbogacasz naszą współpracę, dając mi materiał naprowadzający do głębszego poznania Cię i szybszego odnalezienia tego, co Cię blokuje. Częstotliwość raportowania zależy od indywidualnych potrzeb i pakietu, jaki posiadasz.

Poznajemy Twoje emocje i rozpracowujemy je w taki sposób, abyś mógł w pełni z nich korzystać zgodnie z misją ich powstania.

SESJE ODBYWAJĄ SIĘ W TRZECH ETAPACH. 

Czas trwania każdego etapu zależy tylko od Ciebie.

 • DETOX – etap pierwszy – polegający na zniwelowaniu destrukcyjnych projekcji, zrozumienie uwalnianych przez Twój umysł emocji, re-definowania i ustalenie Twojego JA.
 • METAMORFOZA MYŚLI – etap drugi – wchodzimy w etap realizacji Twojego celu. Pracując nad umiejętnością konstruktywnego myślenia i działania zaczynamy jego realizację. 
 • STABILIZACJA WDROŻONEGO POZYTYWNEGO MYŚLENIA – etap trzeci – proces ten odbywa się głównie poprzez pracę nad tworzenie nowych połączeń między neuronalnych. Ty jesteś już w stanie sprawnego działania i umiejętnego oceniania realnej, teraźniejszej sytuacji.

Napisz do mnie w celu zaczęcia współpracy

Pytania pomocnicze:

  1. Czy chcesz wprowadzić zmiany w życiu zawodowym, czy w prywatnym?
  2. Czy wiesz, co chcesz osiągnąć?
  3. Czy wiesz co Cię blokuje? Czy jesteś na etapie szukania?

   Podczas sesji pracujemy moimi autorskimi metodami zbudowanymi na bazie psychologii pozytywnej (kurs u prof. Martina Selingamana z Uniwersytetu w Pensylwanii), szczególnie często sięgam do zagadnień z dziedziny MINDFULNESS (tutaj opieram się na materiałach prof. Kabata Zina uznanego za ojca MINDFULNESS, u którego zrobiłam szkolenie z medytacji) i AKTYWNEGO CZUCIA WDZIĘCZNOŚCI (powstałego na bazie materiałów i opracowań udostępnianych przez prof. Robert Emmons z Uniwersytetu Kalifornijskiego).  

   kamila kubiak

   Każde spotkanie to dopracowywanie konstruktywnego działania. Dostajesz ode mnie konkretne wskazówki i ćwiczenia. Kompilujemy Twój prosty system dzięki, któremu coraz bardziej personalizujesz zarówno plan osiągania obranego celu, jak i sam cel. Step by step, w Twoim tempie, uczysz się konstruktywnego i kreatywnego szukania rozwiązań na pojawiające się wyzwania. Gdy jesteś gotowy, przechodzimy do etapu, wdrażania mojej autorskiej metody dzięki, której nabierasz pewności siebie. Moi klienci, tę część, zabawnie nazwali „yes Sir, no Sir“.  Zadaniem tego etapu naszej współpracy jest uwolnienie Cię od blokad, w konsekwencji czego wchodzisz w proces kształtowania świadomości siebie. Tutaj też powstaje budowanie i definiowanie poczucia własnej wartości i wiary w siebie. W konsekwencji czego stajesz się asertywny. Te cechy zdobywa się tylko dzięki realizowaniu wyznaczonych misji, umiejętnemu docenieniu i zaakceptowaniu odniesionego sukcesu –  sprawianiu, że nie możliwe staje się możliwe.

   SYSTEMATYCZNOŚĆ SESJI

   Szczególnie w pierwszym etapie ważna jest systematyczność. Zależy ona od wybranego przez Ciebie pakietu. Sesje powinny odbywać się minimum raz w tygodniu, a to dlatego, że proces wypierania „niewygodnego“, szczególnie na początku jest bardzo wymagający stabilizacji myślenia.

   Napisz do mnie, abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie termin i zabieramy się do pracy.

   Pytania pomocnicze:

   • Czy chcesz wprowadzić zmiany w życiu zawodowym, czy w prywatnym?
   • Czy wiesz, co chcesz osiągnąć?
   • Czy wiesz co Cię blokuje? Czy jesteś na etapie szukania?

   CENNIK SESJI


   OBSZAR BUDOWANIA DOBROSTANU

   Sesja 45 min. 390 zł
   Sesja 60 min. 450 zł
   Sesja 90 min. 550 zł

   Proszę o kontakt przez formularz lub na adres: kamila.kubiak@gmail.com
   i podanie mi numeru telefonu.

   Mówią o mnie