Czy wiesz, że każda kariera jest do zbudowania, każde pieniądze są do zarobienia, każde marzenie jest do zrealizowania, jeśli masz odpowiednio ustawiony umysł.

Czujesz, że Twój umysł jest zblokowany przez wewnętrznego autosabotażystę? Przetransformujmy go w bodźce stymulujące działanie!
 
Zapewne zastanawiasz się, dlaczego, pomimo swojego ogromnego potencjału, ciągle utykasz w tych samych schematach zachowań? Dzieje się tak, gdyż przez lata zgromadzone doświadczenia ze świata zewnętrznego zostały gruntownie zapisane w hipokampie, tworząc blokujące kalki zarówno emocjonalne, jak i myślowe. Te kalki wpływają na schematyczne działanie, które determinuje konkretne konfiguracje reakcji.
 
Dobra wiadomość jest taka, że to zmienimy. Dzięki neuroplastyczności mózgu, który potrafi przekształcić schematyczne kalki emocjonalne i myślowe, co bezpośrednio wpłynie na nowe i skuteczne działanie i zachowanie.
 
Podczas naszej współpracy skupimy się na zmianie lub dezaktywacji blokujących Cię kalk. Wejdź w proces, doświadcz szczęściostanu i odnieść sukces.
 
Naszą rozmowę zacznijmy od odpowiedzi na choćby jedno z tych pytań:
  • Czy chcesz wprowadzić zmiany w życiu zawodowym, czy w prywatnym?
  • Czy wiesz, co chcesz osiągnąć?
  • Czy znasz 27 emocji podstawowych i wiesz, jak je wykorzystywać w życiu prywatnym lub zawodowym?

Napisz do mnie

Mówią o mnie