Od lat pracując jako BIZNES – MINDFULNESS konsultant, zauważyłam, że częstą przyczyną nieosiągania zamierzonych celów przez moich klientów, jest nieradzenie sobie ze sferą emocjonalną.

Najczęściej prezentują oni dwie, skrajne postawy. Pierwsza charakteryzuje się silnymi blokadami emocjonalnymi, druga stricte emocjonalnymi działaniami. Zarówno pierwsza jak i druga postawa ma poważne skutki nie tylko na obszarach biznesowych, ale także w życiu prywatnym, gdyż zakłóca budowanie relacji międzyludzkich. 

Decyzje, dotyczące wszystkich obszarów Twojego życia podejmowane pod wpływem emocji są destrukcyjne. A nie umiejętność odczytywania i odpowiedniego reagowania na rodzącą się emocje, może nawet przerodzić się w stany depresyjne. 

I tak na przykład, czy wiesz, że kiedy ogarnia Cię EMOCJA PODNIECENIA, to zaczynasz działać irracjonalnie? A to dlatego, żę uwolnione do mózgu substancje chemiczne, które stymulują powstanie tej emocji, zmniejszają funkcjonowanie kory mózgowej, a tym samym świadomą kontrolę nad podejmowanymi decyzjami, oraz powodują fizyczne pobudzenie i „gotowość do działania”, zmniejszając racjonalność podjętych decyzji.

I właśnie dlatego decyzje podejmowane w czasie, gdy jesteś w stanie podniecenia, często bywają irracjonalne i bezpodstawne, niosące za sobą poważne w skutkach konsekwencje. Za to będąc pod wpływem LĘKU, STRACHU, (to są zupełnie inne emocje), WSTYDU blokujesz działania, relacje między ludzkie a przede wszystkim siebie. Najlepszym przykładem jest często padające z ust moich klientów, nieuzasadnione stwierdzenie „boję się, co będzie, gdy mi się nie uda“. Właśnie tworzenie takich myśli powoduje kreowanie wewnętrznych blokad. 

A teraz wyobraź sobie, że panujesz, a przede wszystkim rozumiesz i umiesz wykorzystać emocję w osiąganiu tego, czego pragniesz?
 


Ten KURS pomogły już wielu osobom. Jedna z nich, po zakończeniu powiedziała mi:
 „Kamila, boże jakie to proste – czemu tego w szkole nie uczą, tylko ty mi to w wieku 38 lat uświadomiłaś? Ile ja mogłam czasu zaoszczędzić i marzeń zrealizować gdybym to wcześniej wiedziała, jak to działa…“ 

Dlatego, szkoda, abyś marnowała więcej czasu na problemy emocjonalne, przerób ten KURS, który pomoże Ci zapanować, zrozumieć i wykorzystać emocję, tak, abyś czerpała radość i benefity z panowania nad nimi.

zawijas

CO DA CI TEN KURS?

 • dogłębnie poznasz 27 emocji podstawowych, jak cię wspierają, a jak blokują
 • odkryjesz TWOJE EMOCJE – często nie panujesz nad nimi, bo ich nie znasz.
 • stworzysz Twój portret emocji negatywnych, które trzeba wyeliminować.
 • odnajdziesz te, emocje, które Cię stymulują do działania.
 • połączysz Twoje emocje tak, aby pojawienie się tej negatywnej była wstanie zneutralizować tą pozytywną.
 • poznasz sposób na zaakceptowanie i zrozumienie Twoich emocji
 • opracujesz Twój sposób na zaprzyjaźnienie się z Twoimi emocjami

CZY TEN KURS JEST DLA CIEBIE?

Jeżeli spontanicznie, bez zastanawiania się, na pytanie:

Czy czujesz, że Twoje, nie opanowane emocje doprowadzają Cię do blokady przed działaniem, niszczą Twoje relacje międzyludzkie i powodują, że nie osiągasz tego, czego chcesz?

Odpowiesz TAK – to są dla Ciebie.

To ten KURS, jest jak najbardziej dla Ciebie.

JAK PRZEBIEGA KURS?

 • jest to wyjątkowy kurs, który powstał na bazie odbytych WARSZTATÓW, dzięki czemu będziesz mieć wrażenie, że pracujesz w grupie zgranych kobiet
 • w ich skład wchodzi 7 merytorycznych WEBINARÓW każdy po 1,30 godz
 • dodatkowe mocno wspierające materiały
 • w zamkniętej gr. na fb 
 • przerabiasz każdy WEBINAR we własnym tępie
WEBINAR 1 – Omówienie i poznanie podłoża powstawania emocji
WEBINAR 2 – Źrodła powstawania emocji na bazie doświadczeń własnych i zaczerpniętych
WEBINAR 3 – Poznanie, analiza i omówienie pierwszych 10 emocji – w jaki sposób Cię wspierają, a w jaki blokują
WEBINAR 4 – Poznanie, analiza i omówienie drugich 10 emocji – w jaki sposób Cię wspierają, a w jaki blokują
WEBINAR 5 – Poznanie, analiza i omówienie ostatnich 7 emocji – w jaki sposób Cię wspierają, a w jaki blokują
WEBINAR 6 – Analiza zadań, która poszerzy Ci spektrum podejścia do emocji Analiza 
WEBINAR 7 – Podsumowanie

CENA KURSU 397 zł
WAKACYJNA PROMOCJA
tylko 307 zł