logo programu WDZIĘCZNOŚĆ
logo programu WDZIĘCZNOŚĆ

Co to takiego WDZIĘCZNOŚĆ?

To nic innego, jak bycie szczęśliwym człowiekiem, dzięki dostrzeganiu TEGO, CO SIĘ MA i czerpaniu z TEGO pozytywnej energii.

 

Mój program pokaże Ci, w jak w bardzo łatwy sposób stać się osobą szczęśliwą. Jest to metoda motywacji amerykańskich milionerów, której nauczyłam się w Los Angeles. Ludzie sukcesu zrozumieli, że szczęście nie jest tam gdzieś, jutro, w przyszłości, szczęście jest tu i teraz. Trzeba tylko nauczyć się CZUĆ WDZIĘCZNOŚĆ, a nie tylko „być”. Dlatego amerykańscy milionerzy zaczęli czerpać motywację przy pomocy WDZIĘCZNOŚCI.

Rzadko kiedy potrafimy zauważyć pozytywne momenty, jakie przynosi nam dzień, a co dopiero czerpać z nich energię. A szkoda, gdyż są one, niczym innym, jak ładowarką życiowych baterii. Świadomie czując pozytywne bodźce, dostarczamy „pożywienia” naszemu mózgowi, które on zużywa do produkcji tak zwanego kwartetu szczęścia: endorfiny, serotoniny, oksytocyny i serotoniny. To właśnie dzięki nim czujemy się dobrze, myślimy kreatywnie i dążymy do wyznaczonego przez siebie celu. Ważne jest także to, że wytwarzanie kwartetu szczęścia zachodzi w tej samej części mózgu co tworzenie negatywnych emocji, leków i stresu. Dlatego zajmując mózg tworzeniem pozytywnych hormonów, nie dajemy mu przestrzeni na te negatywne.

Dzień każdego z nas złożony jest z pozytywnych i negatywnych wydarzeń. Te złe bardzo szybko przykuwają naszą uwagę. Ich negatywność, często połączona jest z bólem fizycznym i psychicznym, co powoduje, że nie tylko są one złodziejem radości i energii potrzebnej nam do życia, ale także powstrzymują nas przed osiąganiem upragnionych celów.

Jeśli chcesz, aby Twój mozg wytwarzał tylko konstruktywne widzenie świata,  zacznij systematycznie praktykować WDZIĘCZNOŚĆ już dziś. Amerykańscy naukowcy udowodnili, że pierwsze efekty pojawiają się już po 21 dniach. W tak krótkim czasie możesz zmienić swoje życie.

Program WDZIĘCZNOŚĆ by Kamila Kubiak dla początkujących został stworzony przeze mnie tak, abyś miała tylko dobre chwile, z których będziesz czerpać energię i szczęście.

Wdzięczność+opinie

Od kilku miesięcy stale pracuję w grupie wdzięczności Kamili i robię to regularnie.

To sprawia, że wydobywam z dnia to co najlepsze. Bycie szczęśliwym człowiekiem to nie tylko posiadanie rzeczy materialnych ale odnajdowanie go w codziennych rzeczach jakie nas spotykają. Jestem wdzięczna za to co otrzymuję dzień po dniu i wszechświat daje mi coraz więcej. Dodatkowo to praca nad systematycznością, a to pomaga osiągać cele.

Izabela Mroz

Co daje mi „uprawianie Wdzięczności“?
Na przykład dziś cały dzień szukałam czegoś dobrego, czym mogłabym się „pochwalić” podczas wieczornego „dziękowania“. W efekcie, zapomniałam się martwić i szukać dziury w całym : ) wiec dzięki tej metodzie odwróciłam uwagę od negatywnych myśli
i zwróciłam ją w innym kierunku.

Kasia Mija Olszewska

właścicielka Mija Design – Pracowni Projektowania Wnętrz, gdy prestiżowy portal Gala Collezione Inspiruje opisał jej najnowszy projekt, jako wyjątkowy przykład połączenia modernistycznego loftu, glamour i elegancji napisała

„Jestem Dziękuje Bogu – dał mi siłę, talent oraz determinację dzięki której tworzę z Pasją
Dziękuje Kamili Kubiak że nauczyła mnie dziękować 

Dziękuję wszystkim którzy pozwolili mi się wykazać”