Są to, moje autorskie warsztaty, które uaktywniają pracę Twojej świadomości, a następnie dopuszczają do głosu podświadomości

W pierwszej części, pracuje Twoja świadomość. Tutaj poświęcisz odpowiednią ilość czasu na bardzo dogłębne i wnikliwie prze analizowanie tego, co chcesz zmienić na siedmiu obszarach Twojego życia: 

– Twoich wewnętrznych przemian

– Twójego rozwój

– Twojego życia rodzinnego, miłosnego i sexualnego

– Twojego życie zawodowego

– Twojego życia finansowego

– Twojej urody, sylwetki, zdrowia

– Twojego hedonistycznego podejścia do życia 


W drugą część skonstruowałam tak, że gubię Twoją świadomość i zaczynamy pozwalać zabierać głos podświadomości. Czyli temu, co gdzieś głęboko w Tobie jest, jednakże przykryte kołderką blokad, często nie jest nawet odpuszczane do głosu. 


Dzięki pierwszej części testu, dostarczasz do podświadomości odpowiednią ilość informacji czego i po co chcesz. Za to w drugiej części, gdy “gubisz” blokującą ją świadomość, przez co przestajesz pohamowywać podświadomość. To właśnie ona podejmie decyzję o tym, czego naprawdę chcesz. Wiem, że często wyniki szokują osobę, która zrobi ten test. I dlatego zawsze doradzam przespać się z tym, co wyszło na teście.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Posłuchaj co dał program Anecie.

Posłuchaj co dał program Karolinie.

Posłuchaj co dał program Iwonie

Posłuchaj co dał program Kamili.

📌 JAK WYGLĄDAJĄ PROGRAM

Poprowadzę Cię przez ponad 50 min. Będziesz się czuć jakbyś pracował ze mną online, a to dlatego, że nagrałam dla ciebie film z całym materiałem instruktażowym, tak, że minuta po minucie wiesz co masz robić.

📌 CO DA CI TE TEN PROGRAM?

– to co najważniejsze, znajdziesz Twój cel, który chcesz osiągnąć
opracujesz go w taki sposób iż konkretnie, będziesz wiedzieć, co chcesz
nazwiesz Twój cel
pozwolisz sobie wysłuchać siebie a to dzięki pracy na podświadomości
uświadomisz sobie, ile jest obszarów życia, o których zapominasz
dasz sobie czas, dla siebie i zastanowienie się czego ty chcesz

📌 DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Dla każdej osoby, która nie jest w stanie szybko i konkretnie powiedzieć co chcę osiągnąć. Dla każdej osoby, która marzy o tym, aby być szczęśliwą. A to dlatego, że taka osoba bardzo potrzebuje sprecyzować co to szczęście dla niej znaczy. Dla każdej osoby, która chce ruszyć z miejsca, tylko nie wie w którym kierunku powinna pójść.

MÓWIĄ O MNIE