Są to, moje autorskie warsztaty, które uaktywniają pracę Twojej świadomości,  następnie dopuszczają do głosu podświadomości, aby na samym końcu mogło odezwać się serce i wskazać czego pragniesz

W pierwszej części, pracuje Twoja świadomość. Tutaj poświęcisz odpowiednią ilość czasu na bardzo dogłębne i wnikliwie prze analizowanie tego, co chcesz zmienić na siedmiu obszarach Twojego życia: 

– Twoich wewnętrznych przemian

– Twójego rozwój

– Twojego życia rodzinnego, miłosnego i sexualnego

– Twojego życie zawodowego

– Twojego życia finansowego

– Twojej urody, sylwetki, zdrowia

– Twojego hedonistycznego podejścia do życia

ŚWIADOMOŚĆ jest tak zwanym myśleniem wolnym, a to dlatego, że w niej zachodzą procesy analityczne, to tutaj pojawiają się wszystkie 'za i przeciw”. 

Niestety podczas tego etapu często pojawi ci się myśl – oj przecież ty nie dasz rady…. są to pozostałości po celach, których nie zrealizowałaś bo się poddałaś… a się poddałaś, bo nie były Twoje.

Dlatego właśnie do budowania twojej świadomej mocy, potrzebujesz zawsze realizować Twoje cele. 

 

Kiedy Twoja ŚWIADOMOŚĆ dogłębnie przeanalizuje siedem obszarów, przejdziemy do następnej części WARSZTATÓW, którą będzie rozmowa z PODŚWIADOMOŚCIĄ. Jest to ta część Twojego mózgu, która odpowiada min. za Twoją kreatywność. To tutaj – tutaj powstają marzenia – a pamiętaj jeżeli możesz o czymś marzyć, to możesz to mieć.

 

Ostatnia część należy do SERCA. Na tym etapie pomoże Ci ono w podjęciu decyzji. A jak to zrobi? Przekonasz się sama, a w bonusowym video, które zamieszczone jest po WARSZTACIE, wytłumaczę Ci dokładnie, bo teraz nie mogę zdradzić, jakie procesy i dlaczego zachodziły w Tobie podczas tego WARSZTATU.

Nie zastanawiaj się już dłużej. Szkoda czasu, lepiej zapytaj Twojego serca i sprecyzuj Twój cel lub sprawdzić, czy ten, który masz, jest Twój i tylko Twój. A gdy już go poznasz, z radością rusz w kierunku życia, o jakim marzyszZrób warsztat i dowiedz się, czego chcesz.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Posłuchaj co dał program Anecie.

Posłuchaj co dał program Karolinie.

Posłuchaj co dał program Iwonie

Posłuchaj co dał program Kamili.

📌 JAK WYGLĄDAJĄ PROGRAM

Poprowadzę Cię przez ponad 50 min. Będziesz się czuć jakbyś pracował ze mną online, a to dlatego, że nagrałam dla ciebie film z całym materiałem instruktażowym, tak, że minuta po minucie wiesz co masz robić.

📌 CO DA CI TE TEN PROGRAM?

– to co najważniejsze, znajdziesz Twój cel, który chcesz osiągnąć
opracujesz go w taki sposób iż konkretnie, będziesz wiedzieć, co chcesz
nazwiesz Twój cel
pozwolisz sobie wysłuchać siebie a to dzięki pracy na podświadomości
uświadomisz sobie, ile jest obszarów życia, o których zapominasz
dasz sobie czas, dla siebie i zastanowienie się czego ty chcesz

📌 DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Dla każdej osoby, która nie jest w stanie szybko i konkretnie powiedzieć co chcę osiągnąć. Dla każdej osoby, która marzy o tym, aby być szczęśliwą. A to dlatego, że taka osoba bardzo potrzebuje sprecyzować co to szczęście dla niej znaczy. Dla każdej osoby, która chce ruszyć z miejsca, tylko nie wie w którym kierunku powinna pójść.

MÓWIĄ O MNIE