WIELKIE WARSZTATY KONSTRUKTYWNEGO DZIAŁANIA "JAK ZJEŚĆ SŁONIA czyli ZREALIZOWAĆ TWÓJ WYMARZONY CEL"

Wszystko, czego potrzebujesz, to mieć cel, który chcesz osiągnąć – resztą zajmiemy się na warsztatach. Jeżeli nie masz celu, to podaję Ci link do mojego, autorskiego programu precyzowania celów, który bazuje na „zagubieniu świadomości“ i „dopuszczeniu do głosu podświadomości“. Serdecznie Cię zapraszam.

LINK ▶https://tiny.pl/t8cns 

Jeżeli potrzebujesz porozmawiać to proszę, skontaktuj się ze mną:

EMAIL▶kamila.kubiak@gmail.com

plan realizowania Twojego celu

Już po zapisaniu się dostaniesz:
 – „Twojego „SŁONIA” – wykres, który obrazuje Twój cel. Podczas warsztatów pokaże Ci, jak należy „pożerać“ go, kawałek po kawałku tak, aby go skonsumować, czyli zrealizować Twój cel.

Nasze WARSZTATY, jak zawsze zaczniemy od ustalenia, który kawałek Twojego słonia, będziemy „pożerać“ – czyli, który etap do zrealizowania Twojego celu będziesz przerabiać w marcu. Następnie rozłożymy ten ETAP na REALNE do OSIĄGNIĘCIA przez Ciebie, tygodniowe etapy działania i rozplanujemy tydzień po tygodniu, tak abyś mogła realizować plan. To właśnie dzięki temu, systematycznemu podejściu do Twojego celu, będziesz z dnia na dzień czuć, jak budzi się w Tobie pozytywna energia. A to dlatego, że nic tak pozytywnie nie wzmacnia, jak świadomość, że robisz coś w kierunku tego, co chcesz osiągnąć. Głównym zadaniem tych warsztatów jest spowodowanie, że będziesz działać w Twoim realnym tempie. I właśnie poprzez to działanie obudzi się w Tobie wewnętrzna motywacja i chcenie więcej. Zarówno ja, jak i grupa wesprzemy Cię, gdy tylko pojawią się przeciwności powodujące, że gdybyś działała sama, to byś odpuściła, ale będąc na WarsztatachDASZ RADĘ i poradzisz sobie z tymi przeciwnościami.

KWIECIEŃ to miesiąc, w którym zajemiemy się TOBĄ. I dlatego w tym miesiącu poznasz jedyny, skuteczny sposób na harmonijne życie wzmacniającą, powodującą WSPANIAŁE, CODZIENNE SAMOPOCZUCIE, dającą umiejętność bycia TU i TERAZ metodę WDZIĘCZNOŚCI. “JA – BATERIA” autorskie WARSZTATY Kamili Kubiak to innowacyjne rozwinięcie idei Life – Work Balance

 

“JA – BATERIA” – autorskie WARSZTATY Kamili Kubiak
są innowacyjnym rozwinięciem idei Life – Work Balance

Bardzo często zadajecie mi pytania – Jak to zrobić, aby mieć czas na to, co się chce robić? Jak to zrobić, aby mieć siłę? Jak się pozbyć lenia? Jak wiedzieć co jest ważne?
Na ślubie moich przyjaciół, ojciec Pana Młodego wygłosił przemówienie, które głęboko zapadło mi w pamięci. A to dlatego, że porównał życie do słoika, do którego wkładamy 3 duże kamienie, a następnie mniejsze, później dosypujemy żwirek, a na samym końcu uzupełniamy pozostałą przestrzeń piaskiem… I w ten sposób wypełniamy harmonijnie cały słoik, czyli tworzymy zbalansowane życie.
Ta historia zapadła mi tak głęboko w pamięć, że tworząc moją, innowacyjną, poszerzoną wersję idei LIFE – WORK BALANCE wykorzystałam ją jako bazę do pracy nad zagadnieniem harmonijnego życia. A to dlatego, że te trzy, duże kamienie, to nic innego jak – JA, PRACA, ŻYCIE SPOŁECZNE.
Idea work-life balance powstała na przełomie lat 70. i 80. XX wieku w Anglii. Była odpowiedzią na pojawiające się problemy społeczne, takie jak pracoholizm czy przemęczenie. Jej zadaniem było zniwelowanie tych objawów i sprawienie, aby pracownicy odnaleźli balans w swoim życiu osobistym i zawodowym. Niestety okazało się, że wcielona w życie idea podnosiła tylko wydajność pracownika, a nie doprowadzała do tego, że znajdował on obszary racjonalnego zarządzania swoim życiem, co w konsekwencji prowadziło do wzrostu frustracji.
Głównym powodem nieodpowiedniego funkcjonowania ideji work-life balance jest brak zainteresowania istotnym punktem, jakim jest – JA. Pracując na wielu światowych rynkach (USA, Francja, Anglia, Rosja, Polska czy Izrael) miałam okazję doświadczyć funkcjonowania zgodnie z zasadami różnych społeczeństw. I, pomimo że USA jest światowym liderem ekonomicznym, i wydawałoby się, że tam będą najbardziej zadowoleni z życia ludzie, to jednak Francuzi są znacznie bardziej radośni w swoim codziennym życiu. Sprawia to ich system wychowania, który od dziecka jest bardzo skupiony wokół budowania i dbania o własną przestrzeń życiową, otaczającą i wzmacniającą JA. Dzięki temu, przede wszystkim potrafią zadbać o siebie, czyli o źródło wszystkiego, jakim my, sami jesteśmy dla siebie. Odpowiednie poświęcenie czasu sobie powoduje, że pracują oni z radością, budując przy tym wspaniałe relacje między ludzkie, pamiętając o sobie i swoich potrzebach, aby zachować naturalny balans.
I właśnie na tym będą polegały moje KWIETNIOWE warsztaty. Na rozłożeniu Twojej dziennej energii na trzy pułapy.

 Każdy człowiek budzi się naładowany na 90%. I to od niego zależy w jaki sposób zużyje swoją energię. Wielokrotnie zdarzyło się każdemu z nas doświadczyć tego, że czas poświęcony na dane działanie wcale nie przełożył się na efektywność. Bo to nie czas jest ważny, lecz energia połączona ze skupieniem. Jeżeli chcesz być człowiekiem potocznie mówiąc szczęśliwym, to 30% twojej dziennej energii przeznacz na pracę, 30% twojej dziennej energii przeznacz na siebie, a 30% twojej dziennej energii przeznacz na życie rodzinne, inaczej nazywane społecznym. To właśnie są te trzy, najważniejsze kamienie. I nad tym będziemy pracować w kwietniu, abyś opracowała Twoje trzy kamienie i umiejętnie obdzieliła je taką amą energią.


zawijas

POZNAJ PLAN WARSZTATÓW

02.04.2020 r. PIERWSZY WEBINAR – Omawiamy Twój KWIETNIOWY cel, rozkładamy go na tygodniowe etapy, wybieramy ten, który należy zrealizować w pierwszym tygodniu działania. Przyglądamy się ile energii poświęcasz dziennie poświęcasz każdemu obszarowi Twojego życia, czyli co robisz dla siebie, co robisz dla pracy i co robisz dla życia socjalnego. Rozpisujemy to w wieczornych raportach, kładąc nacisk na myślenie o ilości energii, a nie czasu

Przez cały tydzień pracujesz ucząc się wyciągania wniosków z Twojego działania. Dzięki czemu zauważasz, co warto i jak robić, aby osiągnąć to, czego chcesz.

09.04.2020 r. DRUGI WEBINAR – Po zakończeniu 1 tygodnia robimy analizę i na bazie wyciągniętych przez Ciebie wniosków robimy plan działania na 2 tydzień. JA BATERIA, zabieramy się za planowanie zużywania energii na płaszczyźnie JA, jako najistotniejszego ogniwa Twojego działania. Czyli dbamy o ty, abyś codziennie poświęciła sobie 30% Twojej dziennej energii. Pamiętaj, Twoje zaniedbane, wewnętrzne dziecko będzie Cię unieszczęśliwiać jeśli się nim nie zaopiekujesz.

16.04.2020 r. TRZECI WEBINAR – Po zakończeniu 2 tygodnia robimy analizę i na bazie wyciągniętych przez Ciebie wniosków robimy plan działania na 3 tydzień. JA BATERIA, zabieramy się za planowanie zużywania energii na płaszczyżnie praca, zachowując wcześniejsze obszary energetyczne, które opracowaliśmy dla Ciebie, czyli codziennie dajesz sobie 30% Twojej energii.

23.04.2020 r. CZWARTY WEBINAR Po zakończeniu 3 tygodnia robimy analizę i na bazie wyciągniętych przez Ciebie wniosków robimy plan działania na 4 tydzień. JA BATERIA, zabieramy się za planowanie zużywania energii na płaszczyżnie rodzina/życie społeczne. Zachowując wcześniejsze obszary energetyczne, które opracowaliśmy dla Ciebie, pamiętaj codziennie dajesz sobie 30% Twojej energii i pracy tak, abyś znajdowała miejsce dla tych obu płaszczyzn.

30.04.2020 r. PODSUMOWUJEMY Podsumujemy Twoje działania w kwietniu, a ostatni dzień poświęcimy na domknięcie celu.JA BATERIA zaplanujesz Twój idealny dzień gdzie znajdziesz energię i przestrań na trzy najważniejsze obszary w Twoim życiu

OCZYWIŚCIE ĆWICZENIA SĄ WYKONYWANE CODZIENNIE zamkniętej grupie na fb

zawijas

7 UMIEJĘTNOŚCI, które ZDOBĘDZIESZ DZIĘKI TYM WARSZTATOM

 • umiejętność rozłożenia każdego wyzwania na realizowalne etapy
 • umiejętność układania strategii działań prowadzących do realizacji Twojego celu
 • umiejętność ustalania zadań na nadchodzący tydzień
 • nabierzesz nawyku codziennego wdrażania zaplanowanych działań
 • umiejętność wytworzenia WEWNĘTRZNEJ, CODZIENNEJ MOTYWACJI
 • umiejętność planowania dnia energetycznie, gdyż jesteśmy niczym innym jak baterią, która wstając rano jest naładowana w 90%
 • umiejętność opracowania ttrzech obszarów Twojego życia i rozłożenie każdego dnia tak, abyś miała czas na wszystkie trzy obszary
 • zobaczysz gdzie marnujesz swoją energię i zmienisz swoje działanie tak, aby działać i osiągać to czego chcesz
 • planowanie energii zamiast czasu na poszczególne obszary i obowiązki

CO będzie MOIM ZADANIEM na tych WARSZTATACH?

 • wsparcie Cię przy przygotowaniu planu realizowania Twojego celu
 • nakierowanie Cię na znalezienie Twojego, indywidualnego rytmu pracy nad osiąganiem celu
 • przy odnalezieniu Twojego obszaru JA i odnalezieniu jak na nie przeznaczyć 30% energii dziennej
 • wsparcie Cię w opracowaniu pozytywnej energii, którą w sobie masz
 • wsparcie w tworzeniu dziennego planu tak, aby wszystko ważne zostało w nim wykonane, a Twoja energia planowo zużyta
 • wsparcie w poznaniu siebie, tak abyś zobaczyła ile osiągasz każdego dnia, poprzez co uaktywnimy Twoją wewnętrzną motywację

DLA KOGĄ są TE WARSZTATY

 • jeżeli chcesz zrealizować Twój cel, ale nie wiesz, od czego zacząć
 • jeżeli masz problem ze zrobieniem i wdrożeniem planu i strategii działania
 • jeżeli chcesz nauczyć się robić dzienny planing w którym jest miejsce na wszystko, czego potrzebujesz
 • 
jeżeli masz problem ze systematycznością działania

 • jeżeli masz problem z „JUST DO IT“, gdyż boisz się zacząć działać
 • 
jeżeli potrzebujesz odkryć, jak wydobywać Twoją pozytywną energię
 • jeżeli chcesz odnależć Twoje naturalne tępo działania

CO w tych WARSZTATACH JEST WYJĄTKOWEGO?

 • program przygotowany jest w taki sposób, że działasz codziennie, we własnym tempie i zgodnie z Twoimi możliwościami czasowymi
 • program jest indywidualnie dopasowany do Twojego sposobu działania
 • dostajesz moje wsparcie w Twoim codziennym działaniu

JAK ODBYWAJĄ się WARSZTATY?

 • w grupie warsztatowej może wziąć udział TYLKO kilka osób
 • online
 • w każdy poniedziałek o godz. 20:00 – grupowy WEBINAR, podczas którego pracuję indywidualnie 10 minut z każdą z Was – TYLKO W PAKIECIE PREMIUM
 • w każdą niedzielę podsumowujesz swoje działania
 • w zamkniętej grupie na facebooku, codziennie o 21:30 dostajesz post ćwiczeniowy z działania i planowania

POTRZEBUJESZ POMOCY w SPRECYZOWANIU CELU?

Jeżeli nie wiesz jak sprecyzować Twój cel, to proszę, tutaj jest link do mojego, wyjątkowego, autorskiego programu, który pomoże Ci zablokować świadomość, czyli tą część Twojego mózgu w którym zgromadzone są wszystkie „nie mogę“, „nie dam rady“ i odblokować PODŚWIADOMOŚĆ w której nie ma żadnych barier, ani lęków. Jest za to „lista“ wszystkiego co TY, możesz osiągnąć, jeśli tylko się odważysz. ZAPRASZAM DO PROGRAMU ▶ 60 min WARSZTATY ONLINE SPRECYZUJ TWÓJ CEL

Jeżeli chcesz poczytać więcej o tym programie, zapraszam tutaj: ▶ PODŚWIADOMOŚĆ A SPRECYZOWANIE TWOJEGO PRAWDZIWEGO CELU