WIELKIE WARSZTATY KONSTRUKTYWNEGO DZIAŁANIA "JAK ZJEŚĆ SŁONIA czyli ZREALIZOWAĆ TWÓJ WYMARZONY CEL"

Wszystko, czego potrzebujesz, to mieć cel, który chcesz osiągnąć – resztą zajmiemy się na warsztatach. Jeżeli nie masz celu, to podaję Ci link do mojego, autorskiego programu precyzowania celów, który bazuje na „zagubieniu świadomości“ i „dopuszczeniu do głosu podświadomości“. Serdecznie Cię zapraszam.

LINK ▶https://tiny.pl/t8cns 

Jeżeli potrzebujesz porozmawiać to proszę, skontaktuj się ze mną:

EMAIL▶kamila.kubiak@gmail.com

plan realizowania Twojego celu

Już po zapisaniu się dostaniesz:
 – „Twojego „SŁONIA” – wykres, który obrazuje Twój cel. Podczas warsztatów pokaże Ci, jak należy „pożerać“ go, kawałek po kawałku tak, aby go skonsumować, czyli zrealizować Twój cel.

Nasze WARSZTATY, jak zawsze zaczniemy od ustalenia, który kawałek Twojego słonia, będziemy „pożerać“ – czyli, który etap do zrealizowania Twojego celu będziesz przerabiać w marcu. Następnie rozłożymy ten ETAP na REALNE do OSIĄGNIĘCIA przez Ciebie, tygodniowe etapy działania i rozplanujemy tydzień po tygodniu, tak abyś mogła realizować plan. To właśnie dzięki temu, systematycznemu podejściu do Twojego celu, będziesz z dnia na dzień czuć, jak budzi się w Tobie pozytywna energia. A to dlatego, że nic tak pozytywnie nie wzmacnia, jak świadomość, że robisz coś w kierunku tego, co chcesz osiągnąć. Głównym zadaniem tych warsztatów jest spowodowanie, że będziesz działać w Twoim realnym tempie. I właśnie poprzez to działanie obudzi się w Tobie wewnętrzna motywacja i chcenie więcej. Zarówno ja, jak i grupa wesprzemy Cię, gdy tylko pojawią się przeciwności powodujące, że gdybyś działała sama, to byś odpuściła, ale będąc na WarsztatachDASZ RADĘ i poradzisz sobie z tymi przeciwnościami.

MARZEC to miesiąc, w którym budzimy się z „zimowego snu“ do życia i dlatego w tym miesiącu poznasz najbardziej wzmacniającą, powodującą WSPANIAŁE, CODZIENNE SAMOPOCZUCIE, dającą umiejętność bycia TU i TERAZ metodę WDZIĘCZNOŚCI.

 

„WDZIĘCZNOŚĆ“ jest dziś popularnym terminem, który pojawia się naokoło Ciebie. Ciągle słyszymy, jestem wdzięczna… ale to nie o to chodzi, aby być wdzięcznym. Chodzi o to, aby CZUĆ WDZIĘCZNOŚĆ, bo tylko wtedy czerpiesz i dostarczasz do Twojego mózgu „paliwo do produkcji kwartetu szczęścia”: endorfiny, dopaminy, oksytocyny i dopaminy. To właśnie ten magiczny zestaw powoduje, że jesteś radosna, kreatywna, widząca wszystko jako „możliwe do osiągnięcia“. To ten kwartet powoduje, że przestajesz się bać i radzisz sobie ze stresem, a to dlatego, że blokuje on produkcję kortyzolu – hormonu stresu.

Otwarcie Cię na WDZIĘCZNOŚĆ jest procesem. Niestety w dzisiejszych czasach, będąc przebodźcowani, zamykamy się na odbieranie z zewnątrz. Powoduje to, że zamiast czerpać z życia pozytywną energię, blokujemy się na to, co mamy w nieograniczonych ilościach, a co może zmienić nasze życie. Często słyszę „a z czego tutaj się cieszyć“ i właśnie to jest przykład na kompletne zablokowanie widzenia, tego, co da Ci siłę i energię do zdobywania niemożliwego. Proces otwarcia się na WDZIĘCZNOŚĆ jest jedyną możliwością, gdyż dzięki temu staniesz się kobietą radosną, nie piszę szczęśliwym, bo szczęście to tylko chwila, za to radość jest czymś stabilnym. Staniesz się kobietą uśmiechniętą, zadowoloną z tego, co masz, kobietą piękną, bo uśmiech na twarzy i blask w oczach, to jest to, co czyni Cię królową tego świata. 
Jedynym, magicznym sposobem, jaki istnieje na czerpanie garściami radości z życia, jest nauczenie się CZUCIA WDZIĘCZNOŚCI i właśnie temu będą poświęcone MARCOWE WARSZTATY.

zawijas

POZNAJ PLAN WARSZTATÓW

01.03.2020 r. PIERWSZY WEBINAR – Omawiamy Twój MARCOWY cel, rozkładamy go na tygodniowe etapy, wybieramy ten, który należy zrealizować w pierwszym tygodniu działania. WDZIĘCZNOŚĆ Omawiamy pierwsze, podstawowe ćwiczenie na odkrycie wszystkiego dostarczającego Ci pozytywną energię wydarzyło się w mijającym dniu i co Ci to dostarczyło.

Przez cały tydzień pracujesz ucząc się wyciągania wniosków z Twojego działania. Dzięki czemu zauważasz, co warto i jak robić, aby osiągnąć to, czego chcesz.

08.03.2020 r. DRUGI WEBINAR – Po zakończeniu 1 tygodnia robimy analizę i na bazie wyciągniętych przez Ciebie wniosków robimy plan działania na 2 tydzień. WDZIĘCZNOŚĆ, omówimy Twoje ćwiczenie, tak abyś pogłębiła czerpanie pozytywnych bodźców. W tym tygodniu będziemy się skupiać na konkretyzacji tworzenia Twojej mantry, czyli czegoś, co będzie Ci codziennie pomagać i dodawać sił.

15.03.2020 r. TRZECI WEBINAR – Po zakończeniu 2 tygodnia robimy analizę i na bazie wyciągniętych przez Ciebie wniosków robimy plan działania na 3 tydzień. WDZIĘCZNOŚĆ, dodajemy przepiękne zdanie do Twojej mantry, którego zadaniem będzie codzienne budowanie Ciebie.

22.03.2020 r. CZWARTY WEBINAR TPo zakończeniu 3 tygodnia robimy analizę i na bazie wyciągniętych przez Ciebie wniosków robimy plan działania na 4 tydzień. WDZIĘCZNOŚĆ, jak używać WDZIĘCZNOŚĆ w trudnych momentach, aby znależć siłę i kreatywność do działania.

29.03.2020 r. PODSUMOWUJEMY Podsumujemy Twoje działania w marcu, a dwa ostatnie dni poświęcimy na domknięcie celu. WDZIĘCZNOŚĆ dopracujemy pogłębienie Twoich WDZIĘCZNOŚCIOWYCH praktyk.

OCZYWIŚCIE ĆWICZENIA SĄ WYKONYWANE CODZIENNIE zamkniętej grupie na fb

zawijas

7 UMIEJĘTNOŚCI, które ZDOBĘDZIESZ DZIĘKI TYM WARSZTATOM

 • umiejętność rozłożenia każdego wyzwania na realizowalne etapy
 • umiejętność układania strategii działań prowadzących do realizacji Twojego celu
 • umiejętność ustalania zadań na nadchodzący tydzień
 • nabierzesz nawyku codziennego wdrażania zaplanowanych działań
 • umiejętność wytworzenia WEWNĘTRZNEJ, CODZIENNEJ MOTYWACJI
 • umiejętność czerpania pozytywnej energi i niwelowania stresu
 • umiejętność pozytywnego zobaczenia i poczucia bycia TU i TERAZ

CO będzie MOIM ZADANIEM na tych WARSZTATACH?

 • wsparcie Cię przy przygotowaniu planu realizowania Twojego celu
 • nakierowanie Cię na znalezienie Twojego, indywidualnego rytmu pracy nad osiąganiem celu
 • wsparcie Ciebie przy budowaniu Twojej WDZIĘCZNOŚCIOWEJ sentencji
 • wsparcie Cię w odnalezieniu Twojej wewnętrznej siły i pozytywnej energii, którą w sobie masz
 • wsparcie w odnalezieniu umiejętnego, konstruktywnego tworzenia Twojej wdzięcznościowej mantry, którą będziesz mogła użyć w każdym momencie, gdy tylko poczujesz potrzebę doładowania baterii
 • wsparcie w poznaniu siebie,tak abyś zobaczyła ile osiągasz każdego dnia

DLA KOGĄ są TE WARSZTATY

 • jeżeli chcesz zrealizować Twój cel, ale nie wiesz, od czego zacząć
 • jeżeli masz problem ze zrobieniem i wdrożeniem planu i strategii działania
 • jeżeli chcesz wreszcie poznać Twoją wartość
 • 
jeżeli masz problem ze systematycznością działania

 • jeżeli masz problem z „JUST DO IT“, gdyż boisz się zacząć działać
 • 
jeżeli potrzebujesz odkryć, jak wydobywać Twoją pozytywną energię
 • jeżeli chcesz się nauczyć jak cieszyć się życiem poprzez docenienie TU i TERAZ

CO w tych WARSZTATACH JEST WYJĄTKOWEGO?

 • program przygotowany jest w taki sposób, że działasz codziennie, we własnym tempie i zgodnie z Twoimi możliwościami czasowymi
 • program jest indywidualnie dopasowany do Twojego sposobu działania
 • dostajesz moje wsparcie w Twoim codziennym działaniu
 •  dostajesz specjalne ćwiczenia, które stworzyłam dzięki uczestnictwu na kursach dr. Roberta Emmonsa, przy wsparciu wiedzy z psychologii pozytywnej w postaci codziennego ćwiczenia dzięki, któremu odnajdziesz Twoje, wewnętrzne żródło pozytywnej energii, która da Ci kreatywne, bezlękowe codzienne działanie.

JAK ODBYWAJĄ się WARSZTATY?

 • w grupie warsztatowej może wziąć udział TYLKO kilka osób
 • online
 • w każdą niedzielę o godz. 20:00 – grupowy WEBINAR, podczas którego pracuję indywidualnie 10 minut z każdą z Was – TYLKO W PAKIECIE PREMIUM
 • w każdą sobotę podsumowujesz swoje działania
 • w zamkniętej grupie na facebooku, codziennie o 21:30 dostajesz post ćwiczeniowy z działania i WDZIĘCZNOŚCI

POTRZEBUJESZ POMOCY w SPRECYZOWANIU CELU?

Jeżeli nie wiesz jak sprecyzować Twój cel, to proszę, tutaj jest link do mojego, wyjątkowego, autorskiego programu, który pomoże Ci zablokować świadomość, czyli tą część Twojego mózgu w którym zgromadzone są wszystkie „nie mogę“, „nie dam rady“ i odblokować PODŚWIADOMOŚĆ w której nie ma żadnych barier, ani lęków. Jest za to „lista“ wszystkiego co TY, możesz osiągnąć, jeśli tylko się odważysz. ZAPRASZAM DO PROGRAMU ▶ 60 min WARSZTATY ONLINE SPRECYZUJ TWÓJ CEL

Jeżeli chcesz poczytać więcej o tym programie, zapraszam tutaj: ▶ PODŚWIADOMOŚĆ A SPRECYZOWANIE TWOJEGO PRAWDZIWEGO CELU