KOCHAĆ I BYĆ KOCHANĄ………. no tak a CZY TY KOCHASZ I SZANUJESZ SIEBIE?

Jak co poniedziałek przeglądnęłam marzenia jakie podałyście w tym tygodniu do wpisania w ChouChou. I myślę, że to w związku z Walentynkami 90% z nich dotyczyło znalezienia miłości swojego życia. I przypomniała mi się taka mega ważna chwila z mojego życia.

Pracując 76 godz. tygodniowo, będąc co najmniej w dwóch różnych krajach w tygodniu, sypiając po 5-6 godzin marzyłam o mężczyźnie mojego życia, który by mnie kochał, połowę problemów rozwiązał, moim życiem prywatnym i finansowym się zajął i po prowadził …itd. Marzyłam o tym aby być kochaną i kochać. Co prawda sama siebie nie kochałam bo nie miałam na to czasu. Organizm miał działać i się nie buntować bo trzeba było projekty zamykać. Czasu dla siebie też nie miałam, bo po co. Jedyny czas dla siebie to był kick boxing na który mnie moja szefowa wysłała bo stwierdziła, że trzeba mnie trochę zmęczyć fizycznie i wyciszyć… A ja w głowie miałam tego rycerza co się pojawi i mnie uratuje ode mnie.

I tak podczas jednej z moich sesji coachingowych powiedziałam Manu mojej trenerce, co mi po głowie chodzi, żeby mi się życie ułożyło i było super.

Jak ona na mnie spojrzała to miałam wrażenie, że zaraz ze stołka spadnie. Swoim stanowczym głosem moje marzenie podsumowała
– a czy sądzisz że wartościowy facet chce mieć kobietę, która nie szanuje samej siebie? Czy ty myślisz że taki mężczyzna che wziąć na siebie taki burdel jak twoje życie?

No i tu mnie zabiła.

Z perspektywy czasu wiem, że wartościowy facet szuka partnerki czyli kogoś takiego samego jak on, a nie kobiety w której życiu ma być nikim innym jak sprzątaczką.

Wiem, że wiele z Was szuka miłości i dlatego chcę Was zapytać, czy jesteś GOTOWA ABY SPOTKAĆ MĘŻCZYZNĘ SWOJEGO ŻYCIA?

Ciekawa jestem kto szczerze napiszę że tak

Kategorie: MIŁOŚĆ

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder